ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Obsługa maszyn niezbędnych w procesie produkcji
  • Prace fizyczne na magazynie/ produkcji
  • Pakowanie podzespołów z branży motoryzacyjnej
  • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00), system czterobrygadowy
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Predyspozycje manualne
  • Motywacja i chęci do pracy
  • Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz podnoszenia ciężarów
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz
  • Pracę 3-zmianową - system czterobrygadowy w strefie ekonomicznej w Niepołomicach
  • Transport pracowniczy z Krakowa, Wieliczki, Bochni i Woli Batorskiej
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia)
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials