PersonalPilot Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy:  Niemcy
PersonalPilot (KRAZ 15273)

Personal Pilot jest polsko-niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (poziom A1)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie  9,27 - 11 euro brutto/h + dieta + dodatki
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Michalina Rusek
  • respektowane prawo do urlopu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:+48 122 100 221