Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI – 9,50 EUR

Zadania:

  • praca przy produkcji elementów metalowych – obróbka, polerowanie, wizualna kontrola jakości

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
  • gotowość do pracy w systemie 4 - zmianowym
  • dokładność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy i samochód (warunek konieczny! - dojazd pomiędzy miejscem zamieszkania a zakładem pracy)

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową – 9,50 EUR brutto
  • płatny urlop
  • dodatek za pracę zmianową
  • odzież robocza
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszt zakwaterowania 200 EUR/miesięcznie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem) w j. polskim lub j. niemieckim.

Prezentacja firmy

JOB AG Industrial Service GmbH należy do wiodących agencji pracy w Niemc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości