WYG HR Consulting Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Nałęczów (okolice)

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG, brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa WYG zatrudnia ok. 5500 osób, w 40 biurach zlokalizowanych w 30 krajach, na 3 kontynentach.

W Polsce WYG działa od 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 specjalistów. Spółki należące do Grupy WYG w Polsce świadczą usługi doradcze, planując i wdrażając złożone projekty w obszarze społeczno-gospodarczym, inżynieryjnym, doradztwa biznesowego. WYG w Polsce jest liderem w pozyskiwaniu funduszy unijnych i zarządzaniu wymagającymi przedsięwzięciami zarówno dla przedsiębiorstw prywatnych, jak i instytucji publicznych. WYG HR Consulting jest wiarygodnym partnerem biznesowym, wspierającym procesy zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Opis stanowiska:

  • Zasyp i odbiór owoców na taśmę produkcyjną,
  • Rozładunek i pakowanie owoców,
  • Inne prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,

Wymagania:

  • Książeczka SANEPID - wymóg konieczny,
  • Pełnoletniość,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do oferowanego stanowiska,
  • Praca sezonowa,

ŚWIDNIK, NIEMCE, LUBARTÓW - bezpłatny dowóz do/z pracy