Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w firmie produkującej części hydrauliczne i rozwijać umiejętność czytania rysunku technicznego oraz przyrządów pomiarowych? Dołącz do grona jej pracowników!

Dla naszego klienta poszukujemy minimum 8 osób chętnych do podjęcia pracy od zaraz. Nie zwlekaj!

pracownik produkcji

Nr ref.: 14411
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mysłowice

Zakres obowiązków:
  • łączenie złączek hydraulicznych z wężami
  • pakowanie i etykietowanie detali
  • praca na linii produkcyjnej

Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • precyzja i cierpliwość w pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz przyrządów pomiarowych

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę tymczasową na czas określony
  • bony żywnościowe
  • premia
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)