Opis stanowiska pracy

Scansani Sp. z o.o. zajmująca się produkcją wyrobów sanitarnych z tworzyw sztucznych zatrudni Pracownika Produkcji - brakarza
Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za:

- rzetelne i prawidłowe wykonywanie czynności na linii produkcyjnej
- kontrola jakości wyrobów przemysłowych
- samokontrolę wykonywanych czynności na stanowisku pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia zawodowego/średniego technicznego
- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- samodzielności i sprawności w działaniu
- doświadczenia w kontroli jakości wyrobów przemysłowych na linii produkcyjnej

Prezentacja firmy

Scansani oferuje wyposażenie łazienek wysokiej klasy nie tylko do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji