HR Global Group Sp. z o.o.
HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków:

• Praca przy linii produkcyjnej

• Zbieranie ciastek z linii produkcyjnej

• Pakowanie produktów do kartonów zbiorczych

Wymagania:

• Mile widziane również osoby bez doświadczenia

• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

• Opiekę i wsparcie koordynatora na miejscu w zakładzie pracy

Poszukujemy pracowników dla jednej z największych Firm w branży cukierniczej!