Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym z największych producentów wyrobów cukierniczych poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 35754
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków:
  •  praca przy  linii produkcyjnej
  •  zbieranie i układanie ciastek
  •  dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  •  gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  •  zdolności manualne
  •  rzetelność i odpowiedzialność
  •  mile widziane doświadczenie na produkcji
  •  książeczka SANEPID
  • dyspozycyjność

Oferta:
  •  umowa o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia socjalne, itp.)
  •  możliwość nawiązania dłuższej współpracy w kolejnych sezonach oraz w innych zakładach z którymi współpracuje Randstad
  •  praca zmianowa
  •  stawka 10 zł/h
  •  opieka konsultanta
  •  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na produkcji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)