Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Pracownik produkcji

Nr ref.: 41118
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodna z parametrami wydajnościowymi i jakościowym
  • obsługa maszyn i urządzeń w oparciu o instrukcje stanowiskowe i dokumenty procesowe
  • realizacja planu produkcji
  • wstępna kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z działem utrzymania ruchu na produkcji
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne
  • dokładność, zdolnośći ogólnotechniczne
  • odpowiedzialność i systematyczność
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • zdolności manualne, dokładność i precyzja
  • gotowość do nawiązania dłuższej współpracy
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00)
  • mile widziana dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, itp.)
  • mile widziana podstawowa obsługa wtryskarek oraz maszyn skrawających (np. CNC, tokarki frezarki, szlifierki)

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie (minimum za miesiąc 2700 PLN brutto)
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)