Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obecnie dla naszego Klienta, największego producenta stali w Polsce poszukujemy pracowników produkcyjnych/operatorów suwnic.

Pracownik Produkcji

Nr ref.: 40381
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

· praca przy linii produkcyjnej

· obsługa urządzeń produkcyjnych

· czynności remontowe i porządkowe

· wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych

Oczekiwania:

· wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

· gotowość do pracy w systemie zmianowym

· brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

· motywacja do pracy i rzetelność

· mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferta:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

· możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

· wynagrodzenie oferowane na tym stanowisku to 2500 brutto/ msc, wypłacane do 10 każdego miesiąca

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)