Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową na stanowisku:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

• Montaż części na linii produkcyjnej.

• Montaż manualny oraz obsługa wkrętarko-wiertarki.

Wymagania

Wymagania

• Dokładność, dbałość o szczegóły.

• Zdolności manualne.

• Dyspozycyjność.

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

• Stawka godzinowa.

• Praca od 7:00 do 15:00 (od poniedziałku do piątku).

• Stawkę 9,35 zł brutto/h.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji