BALANS POLAND Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 30

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pracy Tymczasowej Balans Poland, we współpracy z partnerem – firmą PPT Sp. z o.o. (Certyfikat 8101) poszukuje dla swojego Klienta, wiodącego producenta lamp wewnętrznych i zewnętrznych dla branży motoryzacyjnej,  kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zadania:
- proste prace montażowe

- pakowanie

- współpraca ze stanowiskami produkcyjnymi

Wymagania:

- dokładność
- zdolności manualne
- bardzo dobry wzrok
- umiejętność szybkiego uczenia się

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (praca w systemie 3 zmianowym)

-zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

- dojazdy w kwocie 10 zł miesięcznie z miejscowości: Dębno , Słońsk , Gorzyca , Ośno Lubuskie, Nowiny Wielkie , Białcz , Krzeszyce ,Lemierzyce, Witnica, Boleszkowice , Mieszkowice

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa ,premia obecnościowa ,premia wydajnościowa,    dodatki za godziny nocne)

- możliwość nadgodzin

- miesięczny okres rozliczeniowy

- w początkowym okresie zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej, docelowo możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez naszego Klienta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV lub kontakt:

  • telefoniczny: 510 070 807, 506 388 620, 512 603 552
  • osobisty: ul. Sikorskiego 118/3, Gorzów Wielkopolski (w godzinach 08.00 – 16:00) wejście od Pocztowej