Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym  z największych producentów wyrobów cukierniczych, poszukujemy 20 osób na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 31688
Praca stała
Lokalizacja: Komarówka Podlaska

Zakres obowiązków:
  •  praca na linii produkcyjnej
  • zbieranie ciastek z linii produkcyjnej
  • pakowanie produktów do kartonów zbiorczych
  • obsługa linii
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  •  dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ZUS, urlop)
  • opieka kadrowa
  • bezpłatny dowóz do Międzyrzeca Podlaskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)