LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Klucze, Wolbrom, Zawiercie, Olkusz
Nr ref.: 0014071
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

- obsługa sprzętu na hali produkcyjnej zgodnie z instrukcjami,
- utrzymywanie stanowisk pracy i sprzętu w należytym stanie,
- dbałość o płynny przebieg produkcji.

Oczekiwania:

- dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym - czterobrygadowym,
- mile widziane doświadczenie w pracy na hali produkcyjnej.

Oferta:

- praca w stabilnej firmie specjalizującej się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez zakład produkcyjny,
- dodatek do wynagrodzenia oraz premie,
- świadczenia socjalne - m.in. dodatkowa opieka medyczna,
- realne szanse awansu oraz możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w rozpoznawalnej na rynku firmie.

Miejsce pracy: Klucze, powiat olkuski.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.