Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0299

Obowiązki:

Oczyszczanie detali przy użyciu pilnika ręcznego; obsługa maszyn zgodnie z instrukcjami pracy; dbanie o należyty stan narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy; oczyszczanie detali zgodnie z instrukcjami; kontrola jakościowa w trakcie procesu produkcyjnego; w przypadku wykrycia braków, postępowanie zgodnie z procedurą; ilościowe wykonywanie planu produkcyjnego; wizualna ocena jakości detalu na stanowisku pracy; rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy (raporty produkcyjne i raporty brakowości).

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wyk. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, praktyczna znajomość obsługi przyrządów pomiarowych, podstawowa znajomość rysunku technicznego, chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Praca na III zmiany, pon.-pt. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Prosimy w dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) zawrzeć klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cosma Casting Sp. z o.o. ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, moich danych osobowych, zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji na stanowisko: Pracownik Produkcji

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy