Pracownik produkcji

PowerJobs Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

CZYM BĘDZIE SIĘ ZAJMOWAŁ PRACOWNIK PRODUKCJI?

  • wizualną kontrolą jakości produkowanego asortymentu
  • pakowaniem i oklejaniem produktów
  • obsługą maszyn produkcyjnych (po wdrożeniu i przyuczeniu do ich obsługi)

JEŻELI:

  • posiadasz książeczkę sanepid. (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • wyrażasz gotowość do pracy fizycznej
  • posiadasz zdolności manualne
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w ruchu ciągłym

CO ZAPEWNIAMY ZE SWOJEJ STRONY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • wynagrodzenie na start ok. 2800 zł brutto, po miesiącu 3000 zł brutto / średnio za 160 godzin pracujących
  • comiesięczną premię za brak absencji chorobowych + 120 zł brutto
  • możliwość wyrobienia średnio od kilku do kilkunastu nadgodzin w skali miesiąca z dodatkiem +50%
  • dofinansowanie do obiadów pracowniczych
  • pracę w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na pograniczu miast Katowice / Siemianowice Śląskie (okolice ul. Siemianowickiej w Katowicach)

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy