Opis stanowiska pracy

- obsługa i nadzór nad urządzeniami odlewniczymi
- operacje związane z obróbką rur i wałków (cięcie, fazowanie, prostowanie)
- obsługa urządzeń pomiarowych np. suwmiarka

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe
- mile widziane doświadczenie zawodowe
- mile widziana obsługa suwnic, prowadzenie wózka widłowego
- praca w ruchu ciągłym - system 3 zmianowy (za dodatkowym wynagrodzeniem)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji - kursy na prowadzenie wózków widłowych, na obsługę suwnic
- znajomość przyrządów pomiarowych (suwmiarka)

Prezentacja firmy

Spółka COGNOR S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach powstała w 2002 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji