Pracownik Produkcji

EMPIRE.PL

Karczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej, do nowo wybudowanej hali produkcyjnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Karczew

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • nastawianie parametrów maszyn i ich bieżąca kontrola;
  • ocena wizualna jakości produkowanych detali;
  • raportowanie do przełożonego uwag dotyczących wykonywanych detali i jakości pracy maszyn;
  • przestrzeganie planów produkcyjnych;

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami mierniczymi

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy dla osób otwartych, ceniących sobie możliwość rozwoju i stabilizacji.

W C.V. należy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z kandydatami wybranymi w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Prezentacja firmy

agencja HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne