FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Jasin k Swarzędza, Poznania

Firma produkcyjna poszukuje do swoich struktur osób na stanowisko:

Lokalizacja: Jasin
nr ref.: Prod/J/517

Opis stanowiska:
- wykonywanie prac przy linii produkcyjnej
- bieżąca kontrola wizualna jakości produktów
- utrzymanie porządku na hali produkcyjnej
- praca 3-zmianowa

Oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- zdolności manualne
- dobra kondycja fizyczna
- chęć podjęcia dłuższej współpracy

Firma oferuje:
- umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio w firmie
- wynagrodzenie podstawowe + dodatki (premia uznaniowa i obecnościowa, dodatek zmianowy oraz za pracę w nocy)
- możliwość dofinansowania dojazdów do pracy
- dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce
- możliwość nadgodzin w weekendy
- zmienność wykonywanych obowiązków
- pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu, ale także do kontaktu osobistego pod adresem:
FallWork Sp. z o. o.
ul. Towarowa 35, piętro V
Poznań

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 1182 ze zm.).”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.