Opis stanowiska pracy

AGRO-SOKOŁÓW Sp. z o.o. zajmująca się produkcją roślinną i hodowlą trzody chlewnej – prowadzi rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ

Miejsce pracy: Jagodne Małe – ferma trzody chlewnej /powiat: giżycki, woj. warmińsko- mazurskie

Opis stanowiska

  • obsługa trzody chlewnej: opieka nad zwierzętami w powierzonym sektorze; karmienie, wykonywanie zabiegów zootechnicznych oraz prac związanych z produkcją hodowlaną
  • sprzątanie pomieszczeń inwentarskich

Wymagania:

  • zamiłowanie do pracy przy zwierzętach oraz pozytywne nastawienie do współpracowników i przełożonego
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze trzody chlewnej

Oferujemy:

  • pracę ze specjalistami
  • profesjonalne szkolenie i wdrożenie na opisane stanowisko oraz wsparcie merytoryczne
  • dobra atmosferę pracy
  • możliwość zakwaterowania

Wynagrodzenie:

  • atrakcyjne

Prezentacja firmy

Spółka jest licencjonowanym producentem i dostawcą genetyki DanAv... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne