Pracownik produkcji

W&F Detacheringen BV

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w firmie metalurgicznej, zajmującej się wysokiej jakości wizualnym wykończeniem produktów ze stali nierdzewnej tj. polerowanie, piaskowanie, szlifowanie w różnych grubościach, pasywacja.

Oprócz wyżej wymienionych prac, związanych z wizualnym wykończeniem produktu, osoba na tym stanowisku w dużej mierze będzie odpowiedzialna za kontrole jakości produktów.

Wymagania:

- dokładność,

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

- zręczność manualna,

- umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole,

- odpowiedzialność,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- dobre warunki finansowe według norm ABU CAO ,

- dobre warunki mieszkaniowe ,

- ubezpieczenie zdrowotne ,

- opiekę polskojęzycznych koordynatorów .

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV wraz z aktualnym zdjęciem.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Prezentacja firmy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji