Opis stanowiska pracy

Praca wewnątrz zakładu pracy, przy linii produkcyjnej z wegetariańskimi posiłkami. Produkty są wkładane do pudełek, zabezpieczane folią, a następnie wkładane do kartonów, z nazwą produktu. Na końcu linii produkcyjnej stoją pracownicy, którzy są odpowiedzialni za naklejanie i owijanie palet w folie. Układanie skrzynek, pakowanie.Inne prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy / klienta (prace porządkowe, czyszczenie, mycie).

MIEJSCE PRACY: Holandia, Ede/ Wageningen

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie €11,63/h (wypłata: co tydzień)
• możliwość nadgodzin
• atrakcyjne dodatki zmianowe
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• ubezpieczenie zdrowotne
• pracę w trybie dwuzmianowym
• legalną pracę u sprawdzonego klienta
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy

Wymagania

• prawo jazdy kat. B
• komunikatywny język angielski
• mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej
• własne buty ze stalowymi przodami

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji