Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne.

Dla naszych holenderskich klientów w branży produkcyjnej biuro w Radomiu poszukuje obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 25198
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Holandia (Radom)

Zakres obowiązków:

praca przy linii produkcyjnej

sortowanie, układanie i pakowanie produktów

kontrola jakości produktu gotowego

Oczekiwania:

czas pracy min. 12 tygodni

znajomość języka angielskiego – komunikatywna (warunek konieczny)

wysoki poziom motywacji do pracy

Oferta:

zapewniamy organizację transportu za pośrednictwem firmy transportowej, posiadającej odpowiednie zezwolenia i ubezpieczenia podczas transportu (Holandia)

przy współpracy z holenderską agencją pracy organizujemy zakwaterowanie jak najbliżej miejsca pracy

koszty zakwaterowania są potrącane z wynagrodzenia pracownika

dojazd do pracy odbywa się zazwyczaj samochodami służbowymi lub innymi środkami transportu

ubezpieczenie zdrowotne

współpraca w ramach umowy o pracę

współpracę q

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)