Opis stanowiska pracy

  • Oklejanie stelaży meblowych.

Oczekiwania:.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
  • Dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w systemie 1 zmianowym
  • Darmowy dojazd do pracy.

CV z dopiskiem „Oklejacz” prosimy przesłać na adres:

praca@adrianafactory.com.pl

, telefon: 61 62 87 721

lub dostarczenie do siedziby Spółki na adres:

ul. Słowiańska 4, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adriana Factory Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U.z 2016 r., poz.992). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adriana Factory Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Prezentacja firmy

Od lat z powodzeniem tworzymy meble, które nie tylko mają piękną formę, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na magazynie