Oferta pracy skierowana do każdego

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją wyrobów kompozytowych poszukujemy osób na stanowisko :

pracownik produkcji

Nr ref.: 36408
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Głobino

Zakres obowiązków:
  • obróbka produktów z laminatu
  • laminowanie
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:
  •  zdolności manualne i techniczne
  •  gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  •  wykształcenie techniczne/zawodowe będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  •  umowę o pracę tymczasową ( zatrudnienie na długi okres )
  •  pracę na pełen etat
  •  stałe wynagrodzenie oraz premie
  •  pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)