Pracownik produkcji

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • odbieranie gotowych wyrobów z taśmy, wkładanie ich do opakowań zbiorczych, oklejanie taśmą i układanie na palecie,
  • prace montażowe i porządkowe,
  • kontrola wizualna wyrobów powstałych w procesie produkcji zgodnie z procedurami systemu jakości,
  • nadzór na prawidłowym przebiegiem procesu.

Wymagania

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • zdolności manualne i wysoka precyzja w działaniu,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (możliwość pracy w systemie trzyzmianowym),
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję zatrudnienia LeasingTeam Sp. z o.o.,
  • wynagrodzenie od 2 250 zł brutto,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doświadczenia,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • przyjazną atmosferę.
  • dogodna lokalizacja, łatwy dojazd - zakład spożywczy znajduje w Gdańsku, dzielnica Oliwa (5 min od SKM)

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 250PLN - 2 950PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji