W&F Detacheringen
W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Eersel / Holandia

Obowiązki:

  • praca w zakładzie produkcyjnym w branży automotive,
  • obsługa rożnego rodzaju maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy