Szukasz pracy w firmie produkcyjnej? Chcesz, żeby przyszły pracodawca miał ugrupowaną pozycycję na rynku? Chciałabyś/chciałbyś podjąć pracę u Pracodawcy, któy cieszy cieszy się dobrą opinią wśród pracowników? Zgłoś się do Randstad! Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, specjalizującej się w wytłaczaniu i wykańczaniu uszczelnień gumowych, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 37594
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
  •  prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych
  • prace wykończeniowe, kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • montaż podzespołów
  • utrzymanie wysokich standardów jakościowych

Oczekiwania:
  •  mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • umjętność pracy w zespole
  • zaangożowanie i duża motywacja do pracy
  • zdolności manualne

Oferta:
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy z Klientem
  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną na dłuższe okresy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość objęcia programem Multisort oraz ubezpieczeniem grupowym PZU
  • atrakcyjny system premiowania

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)