Pracownik produkcji

Timing Sp. z o.o.

Dordrecht, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów w Dordrecht poszukujemy kandydatów do prostej pracy przy produkcji wysokiej jakości mięsnych przysmaków. Oferujemy stabilną pracę na dłuższy okres czasu! Nie zwlekaj i podejmij pracę w Holandii z Timing już dziś!

Twoje obowiązki:

  • Praca przy maszynach produkcyjnych,
  • Umieszczanie zamrożonych bloków mięsa (20kg) w maszynie,
  • Mycie pojemników oraz przewożenie ich między poszczególnymi działami produkcji.

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie: 10€ brutto + 0,60€ dodatku ADV do każdej godziny,
  • Obowiązują również dodatki zmianowe oraz dodatki za nadgodziny!
  • Pomoc w organizacji wyjazdu z Polski,
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających w Holandii,
  • Zakwaterowanie,
  • Darmowy dojazd do pracy,
  • Opiekę koordynatorów,
  • Stabilne i legalne zatrudnienie.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Wymagania

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Gotowość do wykonywania cięższych fizycznie prac w chłodnych warunkach,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Dobra znajomość języka (angielski / niemiecki / holenderski),
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji