Alucrom Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dębska Wola k. Kielc

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

Obowiązki:
- przygotowywanie powierzchni stalowych do śrutowania oraz lakierowania,
- zabezpieczanie produktu zgodnie z zaleceniami,
- pakowanie detali według wymagań klienta docelowego,
- szpachlowanie,
- wsparcie produkcji.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pakiet sportowy (wczasy pod gruszą, bony na święta, pakiet sportowy).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alucrom sp. z o.o. zwanej „spółka”, moich danych osobowych przekazanych w trakcie rekrutacji, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr. 101 poz. 926 j.t., z pózn. zm). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w tym samym zakresie również w przyszłości w tym samym celu. Oświadczam, że jestem świadomy prawa do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania ww. danych. Moje dane osobowe przekazałem spółce dobrowolnie.”

Wymagania:
- sumienność,
- zaangażowanie,
- umiejętność pracy w grupie.