ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
• Montaż taśm transportujących oraz pasów napędowych
• Klejenie, zgrzewanie, docinanie komponentów
• Kontrola jakości wytwarzanych elementów
• Praca z narzędziami pomiarowymi oraz maszynami do produkcji tworzyw sztucznych i gumy

Wymagania:
• Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna
• Zaangażowanie i chęć do pracy
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dokładność i precyzja
• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na runku
• Możliwość długoterminowej współpracy po okresie pracy przez agencję

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Praca tymczasowa.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials