Opis stanowiska pracy

HR TEAM Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 15011.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży Automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu zgodnie z instrukcją
  • Kontrola jakości produkowanych detali zgodnie z obowiązującymi wzorcami

Od kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenia zasadniczego zawodowego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości obsługi urządzeń produkcyjnych
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Skrupulatności oraz dokładności

Oferujemy:

  • Pracę pod opieką koordynatora
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie wraz z premią
  • Autobusy pracownicze z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Zawiercia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. Zm.”

Prezentacja firmy

HRteam Polska , Doradztwo Personalne <br/>Agencja Pracy Tymczasowej <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis