ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza lub Czeladź

Zakres obowiązków:

• Praca na linii produkcyjnej szyb samochodowych
• Kontrola jakości wytwarzanych produktów
• Przenoszenie, pakowanie, obróbka wytwarzanych elementów wg określonych standardów

Wymagania:

• Zdolności manualne
• Zaangażowanie, motywacja, chęć do pracy
• Umiejętność pracy zespołowej
• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Dodatek za system 4 brygadowy + dodatkowa premia
• Praca w renomowanej, międzynarodowej firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Praca tymczasowa.
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials