Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 02/12/2016.

Pracownik produkcji

Dąbrowa Górnicza lub Czeladź, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Praca na linii produkcyjnej szyb samochodowych
• Kontrola jakości wytwarzanych produktów
• Przenoszenie, pakowanie, obróbka wytwarzanych elementów wg określonych standardów

Wymagania

Wymagania:

• Zdolności manualne
• Zaangażowanie, motywacja, chęć do pracy
• Umiejętność pracy zespołowej
• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Dodatek za system 4 brygadowy + dodatkowa premia
• Praca w renomowanej, międzynarodowej firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Praca tymczasowa.
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412

Manpower w Polsce od 2001 r. pomógł znaleźć pracę kilkudziesięciu tysiącom kandydatów.... Regularnie prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska dla firm z wielu branży w całym kraju.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja