Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, lidera w produkcji osłon przeciwsłonecznych poszukujemy osób do pracy na stanowisko pracownika produkcji.

pracownik produkcji

Nr ref.: 38696
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Chludowo

Zakres obowiązków:
  • praca przy produkcji rolet, żaluzji, wertikali
  • obsługa maszyn,
  • praca manualna przy składaniu drobnych elementów
  • szycie, klejenie, wycinanie materiału na rolety,
  • składanie plastikowych i metalowych elementów rolet

Oczekiwania:
  • gotowość do pracy w systemie pracy 2 zmianowym (w równoważnym systemie czasu pracy)
  • elastyczność, chęć przyuczenia się do pracy na różnych stanowiskach pracy
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • praca w pełnym etacie
  • praca w systemie 2-zmianowym (w równoważnym systemie czasu pracy)
  • wynagrodzenie: stawka podstawowa + dodatek za pracę na 2 zmianie
  • premia za obecność w pracy
  • premie regulaminowe za jakość, ilość i wydajność wykonanej pracy
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • miejsce pracy: Chludowo

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)