Pracownik Produkcji

STOKSON Sp. j.

Bytom (okolice), śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

W związku z planowanym otwarciem nowej hali produkcyjnej stworzyliśmy około 40 nowych miejsc pracy. Aktualnie poszukujemy do zakładu w Piekarach Śląskich Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji (m/k)

Miejsce zatrudnienia: Piekary Śląskie (Brzeziny Śląskie) -okolice Bytomia

woj. śląskie

Opis stanowiska:

• Praca przy linii produkującej wyroby ciastkarskie,

• Pakowanie wyrobów gotowych,

• Oklejanie opakowań i foliowanie,

• Składanie kartonów.

Oferujemy:

• Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

• Pracę w nowoczesnym zakładzie,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

• Paczki świąteczne i inne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i/lub przy pakowaniu

• Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

• Gotowość do pracy zmianowej (również w porze nocnej)

Prezentacja firmy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Catering / Gastronomia