Flame Employment Polska Sp. z o.o.
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Flame Employment Polska Sp. z o.o. to certyfikowana Agencja Zatrudnienia nr 2376, istniejąca od 2005 roku. Podczas swojego ponad 10 letniego doświadczenia pomogliśmy wielu osobom w znalezieniu wymarzonej pracy zarówno w Polsce jak i za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji- dział pakowania

Miejsce pracy- Bydgoszcz

Opis stanowiska:
- praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym,
- odbiór elementów z maszyn,
- sprawdzanie jakości elementów,
- pakowanie w kartony

Wymagania:
- chęć do pracy zmianowej,
- dyspozycyjność,
- doświadczenie nie jest wymagane,

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- możliwość długofalowej współpracy i przejęcie przez Klienta po okresie próbnym,
- pełen etat,
- konkursy pracownicze

Nie pobieramy opłat za pomoc w znalezieniu pracy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.