Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k . - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu. Dla swojego kluczowego klienta z branży elektronicznej, poszukuje:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI – Brzeg Dolny

Jeśli szukasz lekkiej pracy w dogodnej lokalizacji ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Twoje zadania:

  • Montaż małych elementów elektronicznych
  • egregacja towaru.

Wymagania:

  • Sumienność co do powierzonych obowiązków
  • dokładność
  • chęć i motywacja do pracy.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie - pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u klienta,
  • wynagrodzenie zawsze na czas-wypłacane 10-tego każdego miesiąca,
  • po okresie próbnym podwyżka!
  • prywatne ubezpieczenie w atrakcyjnej cenie - Medicover,
  • lekką prace w miłej atmosferze,
  • dodatki świąteczne,
  • imprezy pracownicze,
  • pracę w dogodnej lokalizacji od poniedziałku do piątku !
  • system 2-zmianowy (7-15, 15-23)
  • darmowe napoje - kawa, herbata itd.

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj lub zadzwoń !

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

AB OVO ... NA SAMYM POCZĄTKU są relacje z drugim człowiekiem, i t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja