Dla jednego z naszych Klientów, nowego inwestora z branży poligraficznej, poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

pracownik produkcji

Nr ref.: 31248
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny przygotowującej do wydruku
  • nadzór nad kompleksowym procesem wydruku
  • postępowanie zgodnie z procedurami
  • realizacja celów produkcyjnych
  • przeprowadzanie kontroli jakości wydruków
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  • średnie wykształcenie (mile widziane techniczne)
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne

Oferta:
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • stabilność zatrudnienia w opraciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • sznasa na realny rozwój

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)