pracownik produkcji

Work Service

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• nadzorowanie automatycznego procesu produkcyjnego,
• obsługa urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne,
• kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno – pomiarowych lub produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania:
• umiejętności fizycznych – sprawność manualna,
• umiejętności pracy w zespole,
• skrupulatności, sumienności,
• zdyscyplinowania,
• komunikatywności.

Oferujemy:
• pracę w nowoczesnej firmie, wykorzystującej najnowsze technologie z branży motoryzacyjnej,
• stabilne zatrudnienie na pełen etat,
• bezpłatny dojazd do pracy z wybranych miejscowości (Sochaczew, Kampinos, Leszno, Pass)
• szkolenie w zakresie wykonywanych czynności,
• wynagrodzenie uwzględniające system premiowy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji