Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta Lg chem Wrocław Energy Sp. z o.o zajmującego się produkcją baterii litowo-jonowych do samochodów elektrycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą maszyn oraz ich obsługa
  • Transport i załadunek materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe, zawodowe lub średnie profilowe (elektryk/ mechanik/ mechatronik/ elektronik
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 2800 zł brutto
  • premie frekwencyjna do 300 zł brutto, uznaniowa do 300 zł, 50 zł za bezwypadkowość
  • darmowy transport pracowniczy z wielu miejscowości lub dofinansowanie w kwocie 60zł do biletu miesięcznego
  • dofinansowanie do obiadu - zupa 1 zł, drugie danie 3 zł
  • możliwość awansu i dalszego rozwoju
  • kurs nadający uprawnienia energetyczne SEP
  • darmowa opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem: 515 152 041

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Prezentacja firmy

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży Akumu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne