Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 33954
Praca stała
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP
  • zapewnienie czystości i porządku na swoim stanowisku
  • znajomość, stosowanie i respektowanie dobrych praktyk i standardów obowiązujących na obszarze produkcyjnym
  • zapewnienie rzetelnego wykonywanie pracy oraz dbanie o jakość produktu zgodnie z instruktażem stanowiskowym
  • prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktu
  • przestrzeganie dyscypliny pracy

wykonywanie poleceń przełożonego

Oczekiwania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie w pracy na obszarze produkcji
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewnione bezpłatne dojazdy do miejsca pracy z Wrocławia i okolic
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • dobra atmosfera

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)