Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko

pracownik produkcji

Nr ref.: 39740
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Białystok - Starosielce

Zakres obowiązków:
  • praca przy linii produkcyjnej lub na dziale montażu
  • produkcja elementów z plastiku
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  • punktualność, dokładność
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmian od pn - pt
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferta:
  •  umowę o pracę tymczasową (wszystkie świadczenia m.in. ZUS, urlop itp.)
  •  wynagrodzenie podstawowe + premia
  •  terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na produkcji
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)