pracownik produkcji

INTERIMAX Sp. z o.o.

BEŁŻYCE, lubelskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży przetwórstwa spożywczego, PILNIE poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji w Bełżycach

Oferujemy:

TRANSPORT DO MIEJSCA PRACY

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• atrakcyjna stawka godzinowa plus premia

• praca w systemie zmianowym (7.00 - 15.00 i 15.00 - 23.00)

• zatrudnienie z perspektywą nawiązania długofalowej współpracy

• współpraca z renomowanym Pracodawcą

• praca w nowoczesnym zakładzie

Zakres obowiązków:

• sortowanie towaru świeżego i mrożonego

• pakowanie i przepakowywanie towaru

• inne prace pomocnicze

Wymagania

• dyspozycyjność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

• książeczka Sanepid

• brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej

• doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

• wymagana własna odzież robocza – pracodawca gwarantuje fartuchy ochronne

Prezentacja firmy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją pracy tymczasowej i agencją poś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji