Opis stanowiska pracy

Entra to producent wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, znanych i docenianych przez architektów i projektantów wnętrz.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcyjny / operator produkcji.

Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem w zawodzie operatora jak i osób które wymagają wstępnego przeszkolenia.

Wymagania:
· Chęć do pracy
· Zaangażowanie
· Sumienność
· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w charakterze operatora produkcji

Obowiązki:
· Obsługa maszyn technologicznych (przeszkolenie osób bez doświadczenia)

Oferujemy:
· Umowę o pracę (na początek okres próbny),
· atrakcyjny system premiowania,
· pracę w stałym systemie godzin (od 7.00-15.05),
· jedna zmiana,
· możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - awans,
· możliwość wstępnego przeszkolenia!

Prezentacja firmy

Entra jest producentem wysokiej jakości drzwi wewnętrznych i zewnętrznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji