Opis stanowiska pracy

Nasz zespół, to główne źródło sukcesu naszej firmy, dlatego poszukujemy ludzi z pasją, ambitnych, uczciwych, lojalnych, zaangażowanych w wykonywane obowiązki, otwartych na rozwój i nowe wyzwania.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą i rozwojem zawodowym w obszarze produkcyjnym na następujących stanowiskach:

  • Operator Maszyn Produkcyjnych
  • Operator Pras i Tłoczników
  • Kontroler Jakości
  • Brygadzista
  • Galwanizer

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie produkcyjnej z 25 letnim stażem i o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

  • Motywacja do zdobywania doświadczeń zawodowych w obszarze produkcyjnym
  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym (np. mechanika, elektryka, elektronika itp.)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
  • Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Prezentacja firmy

TAKT24 Kraków <br/>ul. Pawlikowskiego 10/1 <br/>31-127 Kraków <br/>tel. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji