Pracownik produkcji złączek metalowych- Niemcy

OTTO Work Force

Bubsheim okolice Stuttgartu, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bubsheim okolice Stuttgartu

Agencja pracy Otto z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/kontroler jakości

Nr referencyjny: BH/BUB/02/2015/DE

Miejsce pracy: Bubsheim / Niemcy

Zadania:
- pomiar elementów, zmiana narzędzi pomiarowych, wypełnianie protokołów kontrolnych, informowania o odchyleniach (raportowanie), dokonywanie drobnych korekt;

- uzupełnianie chłodziwa w tokarce, transport wózków z gotowymi produktami, mycie urządzenia, księgowanie gotowych ilości.

Oferujemy:

- zakwaterowanie na terenie Niemiec;
- ubezpieczenie;
- atrakcyjne wynagrodzenie (podwyżki);

Wymagania:

- zdolność szybkiego uczenia, dokładność, umiejętność pracy w zespole

- wykształcenie zawodowe techniczne,

- znajomości języka niemieckiego na poziomie B2,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- ważne prawo jazdy, mile widziane własne auto

- GOTOWOŚC DO POZOSTANIA W NIEMCZECH NA DŁUŻSZY OKRES – przejęcie przez pracodawcę użytkownika po 2 latach lub wcześniej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.