Pracownik Produkcji ZF TRW

Work Service Express.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta firmy ZF TRW w Bielsku Białej i Czechowicach Dziedzicach poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Pomocnik Pracownika Produkcji

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod pracodawcę po 6 miesiącach
- Zatrudnienie od 08.09.16
- Pracę w systemie 3 zmianowym
-Wynagrodzenie 1900 zł brutto + premie i nadgodziny
- Opiekę koordynatora
- Pakiet szkoleń

Wymagania
- umiejętności manualne,
- chęć pracy w systemie zmianowym,
- dyspozycyjność do pracy w weekendy

Zakres obowiązków:
- Prace produkcyjne;
- Obsługa maszyn produkcyjnych;
- Prace związane z montażem.
- Kontrola jakości
- Zasilanie linii

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.