Pracownik Produkcji - Zakładowa

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Job Impulse Polska ( nr cert. 3000/3) dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej (produkcja uszczelek karoseryjnych)
Lokalizacja: Zakładowa

Obowiązki:
- obsługa maszyn w ruchu
- obsługa urządzeń i narzędzi
- kontrola jakości
- czyszczenie, pakowanie

Wymagania:

- zdolności manualne
- spostrzegawczość
- zaangażowanie
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- w przyszłości możliwość otrzymania stałego zatrudnienia
- ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
- wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
- opiekę i pomoc Konsultanta

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: