Pracownik Produkcji Żabia Wola

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Żabia Wola, mazowieckie

Miejsce pracy: Żabia Wola

Opis stanowiska:

  • praca przy linii pakowania produktu,
  • wspomaganie innych pracowników,
  • obsługa terminali komputerowych,
  • kontrola surowców,
  • przygotowanie odpowiedniej ilości surowca,
  • przyjmowanie surowca na magazyn ,
  • przetransportowanie surowca za pomocą ręcznego "paleciaka",
  • kontrola kodów kreskowych,
  • obsługa urządzeń.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku pracy,
  • posiadanie uprawnień do obsługi suwnic lub wind osobowo-towarowych będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres trzech miesięcy),
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian (6-14, 14-22, 22-6),
  • opiekę konsultanta.

Praca w Mszczonowie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials