Pracownik Produkcji - z uprawnieniami na wózki widłowe

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Łódź

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży AGD, prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Pracownik produkcji – z uprawnieniami na wózki widłowe

Nr ref.: PP/Łódź/082016/M/MK
Miejsce pracy: Łódź - Dąbrowa
Dojazd do miejsca pracy:
Autobus: 69, 71, 72, 77, 92, 95
Tramwaj: 2, 14

Nasza oferta:
• praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy
• terminowa wypłata wynagrodzenia
• praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową
• praca w systemie 3-zmianowym
• możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego od kilku złotych miesięcznie
• możliwość skorzystania z karty Multisport w bardzo atrakcyjnej cenie
• opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
• przyjazna atmosfera w pracy
• premia za polecenie znajomego do pracy

Zadania:
• produkcja części z branży AGD
• montaż
• kontrola jakościowa/ostateczna wyrobu gotowego,
• rozpiętrowywanie palet

Nasze oczekiwania:
• uprawnienia na wózki widłowe II WJO – nie wymagamy doświadczenia
• dobry wzrok, precyzja i spostrzegawczość
• chęć podjęcia stałej współpracy
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• umiejętność pracy w dynamicznym środowisku operacyjnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: